Masaż Kobido Wrocław

masaż kobido Wrocław
Home 9 Masaże 9 Japoński rytuał masażu twarzy

Masaż Kobido znany też jako bezinwazyjny lifting twarzy to wyjątkowy zabieg oparty o holistyczne rozumienie tego, że prawdziwe piękno łączy w sobie – zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe. Doskonale harmonizuje energię Qi rozprowadzając ją poprzez stymulacje głowy po całym organizmie. Nasza uroda jest odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia. Dlatego wykonując japoński masaż twarzy, zwracamy uwagę nie tylko na oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie, ale także na to, jakich używamy preparatów. Naturalny olejek do masażu twarzy pogłębia pożądane efekty. Japoński lifting twarzy to w 100% naturalna i bezinwazyjna metoda wygładzania i odmładzania.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Masaż twarzy Kobido Wrocław wskazania:

Ze względu na swoje szerokie działanie rytuał Kobido dedykowany jest praktycznie dla każdego. Jednakże z tej formy zabiegu najczęściej korzystają osoby, których zaniepokoiły pierwsze objawy starzenia lub napięcia mięśniowe wywołane stresem. Taka forma odnowy niezalecana jest osobom mającym otwarte rany, stany zapalne, wysoką temperaturę czy nieuregulowane skoki ciśnienia tętniczego.

Zobacz również:

Masaż Kobido Wrocław jest dla Ciebie jeśli:

Jeśli chcesz podczas jednego zabiegu uzyskać:

-wygładzenie zmarszczek,

-lifting twarzy,

-ukrwienie i odżywienie naczyń,

-usunąć toksyny,

-doprowadzić organizm do równowagi,

to efekty masażu Kobido przejdą Twoje oczekiwania.

Dlaczego japoński masaż Kobido to najlepsza metoda dla mnie?

Japoński lifting to alternatywa inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, botoksu i nici. Podczas jednego masażu działamy wielowymiarowo. W skład masażu wchodzą różne etapy- redukcja napięć, drenaż limfatyczny, lifting, akupresura i końcowa relaksacja.

Stymulacja mięśni przynosi duże i trwałe efekty urodowe, jak i zdrowotne.

Jak przygotować się do zabiegu Kobido

Tradycyjny masaż Kobido nie wymaga specjalnych przygotowań. Głęboki masaż twarzy zaczynamy od dekoltu i szyi, więc zadbajmy, by zdjąć biżuterię. Efekt liftingu pogłębia masaż skóry głowy, więc włosy muszą być rozpuszczone. 

Przebieg zabiegu

Ten intensywny masaż twarzy dzielimy na kilka etapów. Płynnymi ruchami redukujemy napięcia mięśniowe, pobudza mikrokrążenie oraz wykonujemy drenaż, który oczyszcza układ limfatyczny z toksyn i nadmiaru wody. Sesja zaczyna się od dekoltu, ramion i karku następnie przechodzimy na twarz. Kolejnym etapem jest głęboka stymulacja tkanek mięśni i powięzi, poprzez kombinacje szybkich i intensywnych ruchów przeplatających delikatnymi, powolnymi gestami głaskania i oklepywania. Kończymy głęboką relaksacją uszu i głowy Regularne stosowanie masażu Kobido przyczynia się do podniesienia owalu twarzy oraz zatrzymania, jak i opóźnienia procesów starzenia. Japońska technika masażu przyspiesza regenerację komórek, produkcję elastyny i kolagenu. Skóra staje się jędrniejsza i gładsza, wypłacają się zmarszczki.

Przeciwwskazania masażu Kobido

-uszkodzenie naskórka (aktywny trądzik, rana, zmiany ropne)

-wysoka temperatura 

-wymagana przerwa (ok 2 tygodnie)po botoksie

-nieleczone skoki ciśnienia 

Masaż Kobido – cena

Cena zabiegu to 250 zł/1h

Pytania i odpowiedzi:

Jak długo utrzymuje się efekt po masażu Kobido?

Efekt zależy od stanu wyjściowego. Efekty zabiegu widać tuż po masażu. Im kondycja skóry jest lepsza- tym zabieg dłużej pozostawia zadowalające efekty, zależy to nie tylko od wieku, ale trybu życia, używek, ogólnej kondycji, odżywienia i dotlenienia organizm. 

Na co pomaga masaż Kobido?

Masaż jest skuteczny jako bezinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry, korektę owalu twarzy. Poza typowo kosmetologicznym aspektem masaż uruchamia prawidłowy przepływ substancji odżywczych i tlenu w rejonie głowy; czaszki i twarzy- co powoduje usprawnienie pracy nerwów w tym rejonie, wsparcie narządów zmysłu, uwolnienie stanów zapalnych – np. z zatok. W trakcie masażu wykonujemy drenaż limfatyczny- co pozwala poruszyć krążenie limfy, oczyścić i zmniejszyć obrzęki. Pracując w okolicach ramion, karku, szyi i dalej głowy, rozluźnianie struktury mięśnie i powięzi, znosimy napięcia karku, ramion. Kobido jest odstresowujące. 

Czy masaż Kobido jest skuteczny?

Masaż jest skuteczny w szerokim zakresie i przynosi wiele korzyści, oczywiście szybkość uzyskaniu pozytywnej poprawy w którymkolwiek zakresie urodowym, czy zdrowotnym zależy od kondycji osoby poddanej zabiegowi.

Czy do masażu trzeba się rozbierać?

Do masażu należy udostępnić, głowę, szyję, kark, ramiona, dekolt. Nie ma potrzeby zdejmowania większej części odzieży, Klient zawsze dodatkowo zabezpieczony jest ręcznikiem i w zależności od komfortu przykryty kocem.

Po jakim czasie widać efekty masażu twarzy?

Pierwsze efekty  masażu jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Czy masaż Kobido pomaga na zmarszczki?

Masaż ma ogromna skuteczność w działaniu przeciwzmarszkowym. Wykonywana jest praca na mięśniach twarzowych, również skóra jest pobudzona do regeneracji, co daje efekt przeciwzmarszczkowy.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.