Masaż Kobido na opadające powieki

Home 9 Masaże 9 Japoński rytuał masażu twarzy 9 Masaż Kobido na opadające powieki
Opadające powieki to problem, z którym boryka się mnóstwo osób. Może mieć podłoże genetyczne, albo wystąpić na skutek choroby, bądź uszkodzenia nerwów. Istnieją jednak sprawdzone sposoby na to, aby zniwelować taką dolegliwość. Jedną z takich technik jest masaż Kobido, którego właściwości pomagają w niwelowaniu opadających powiek. Sprawdź czym jest masaż Kobido, na czym polega i jak działa na opadające powieki!

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Czym charakteryzuje się masaż Kobido na opadające powieki?

Masaż Kobido to technika masażu twarzy, która swoje korzenie ma z Kraju Kwitnącej Wiśni, czyli z Japonii. Przed laty była zarezerwowana wyłącznie dla wysoko postawionych rodów, a zwłaszcza dla rodziny królewskiej. Obecnie jest znana na całym świecie. Główną zaletą masażu Kobido, jest niwelowanie w naturalny sposób oznak starzenia się skóry. To technika masażu, która działa liftingująco, a działanie jest oparte na głębszych warstwach skóry. Pomaga w walce z oznakami starzenia się skóry i niweluje opadające powieki. 

Co jest przyczyną opadających powiek?

Opadające powieki mogą mieć wiele różnych przyczyn. Do najczęstszych należą:

  • cukrzyca,
  • geny,
  • nadmiar skóry znajdującej się na powiece,
  • uszkodzenie unerwienia na gałkach ocznych,
  • uszkodzenia nerwu okoruchowego,
  • nadwyrężenie mięśni np. poprzez noszenie sztucznych rzęs

Jest to problem wielu osób, ale można sobie z nim poradzić za pomocą odpowiednich technik. Masaż Kobido jest właśnie jedną z takich technik, które pomogą w walce z opadającymi powiekami. 

Jakie efekty przynosi masaż Kobido na worki pod oczami?

Masaż Kobido pozwala na zmniejszanie opuchlizny i podniesienie policzków. Masaż Kobido na worki pod oczami działa zbawiennie, zmniejszając ich widoczność. Zauważalnie poprawia kontur twarzy i nadaje jej młodszy wygląd. Masaż Kobido na opadające powieki ma również bardzo dobry wpływ, ponieważ znacząco pomaga w walce z tą przypadłością i w widoczny sposób niweluje opadające powieki. Ponadto rozprostowuje zmarszczki na czole i lwią bruzdę między brwiami. Nadaje skórze zdrowy i promienny wygląd i sprawia, że cera staje się bardziej jędrna. 

Na czym polega masaż Kobido na worki pod oczami?

Za pomocą specjalnych technik masażu, można zauważalnie zmniejszyć napięcie mięśni mimicznych twarzy, co pozwala na wygładzenie zmarszczek. Działa w sposób liftingujący, a działanie to odbywa się na wielu płaszczyznach – na skórze, tkance podskórnej, mięśniach i tkankach. Za pomocą mocnego ucisku, następuje stymulacja kolagenu i elastynów na twarzy, co poprawia jej napięcie i jędrność. Jedną z technik masażu Kobido, jest ruch drenujący, który pomaga w odprowadzeniu nadmiaru limfy z twarzy. Masaż Kobido pomaga również w walce z napięciami mięśni szczęki, oraz w walce z bruksizmem i bólami głowy.

Zapraszamy do skorzystania z masażu Kobido w Gabinecie Balanse!

Masaż Kobido ma wiele właściwości i zalet. Pomaga w walce z procesami starzenia się skóry, Nadaje cerze zdrowy i promienny wygląd. Działa również zbawiennie na opadające powieki i worki pod oczami. Zachęcamy do skorzystania z oferty masażu Kobido w Gabinecie Balanse. Wszelkie informacje na temat masażu Kobido dostępne są na stronie Gabinetu. Zapraszamy do zarezerwowania terminu i pozbycia się problemu opadających powiek! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.