Masaż Kobido na lwią zmarszczkę

Home 9 Masaże 9 Japoński rytuał masażu twarzy 9 Masaż Kobido na lwią zmarszczkę

W dzisiejszych czasach piękny wygląd naszej twarzy jest dla wielu z nas kwestią priorytetową. Niestety mała ilość snu, brak dobrze zbilansowanej diety czy zmęczenie sprawiają, że na naszej twarzy możemy zaobserwować popularną tzw. lwią zmarszczkę. Jedną z najdoskonalszych metod jest masaż Kobido. Na czym polega? Dlaczego warto go stosować? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Masaż Kobido i jego krótka charakterystyka

Popularny japoński masaż na redukcję zmarszczek, który kryje się pod nazwą Kobido to lifting twarzy, który cechuje się całkowitą bezinwazyjnością przy jednoczesnej wysokiej skuteczności i miarodajnych efektach. Kobido oparte jest na holistycznym podejściu, które zakłada, że do osiągnięcia prawdziwego piękna należy połączyć trzy, główne filary- zdrowie duchowe, emocjonalne oraz fizyczne. 

Kobido na lwią zmarszczkę – postaw na sprawdzone rozwiązania 

Masaż tkanek głębokich, jakim jest metoda Kobido, pozwala na skuteczną walkę z nieestetycznymi workami pod oczami oraz lwią zmarszczkę, a więc charakterystyczną bruzdę, która pojawia się pomiędzy brwiami. W pierwszej kolejności zabieg oparty jest na oczyszczaniu skóry twarzy, złuszczeniu martwego naskórka, nawilżeniu, a także nałożeniu naturalnego olejku, który wnika w głębokie struktury skóry twarzy, pomagając zwalczać niedoskonałości. Po wykonaniu masażu nasza twarz staje się perfekcyjnie wygładzona, jędrna, a przede wszystkim odmłodzona. 

By pozbyć się worków pod oczami, które najczęściej przybierają lekko fioletowy odcień, masaż Kobido skupia się na ukrwieniu i odżywieniu naczyń krwionośnych. Co więcej, wyjątkowo skuteczny japoński masaż pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, co niejednokrotnie bywa przyczyną występowania worków pod oczami. Dodatkowo przyjemne, profesjonalne ruchy doświadczonego, wykwalifikowanego specjalisty pozwalają pozbyć się napięcia mięśni, stresu, przez co twarz staje się o wiele bardziej wygładzona.

Lwia zmarszczka to jedna z najczęściej spotykanych na naszej twarzy. Nieestetyczna linia, która powstaje pomiędzy brwiami, niejednokrotnie odbiera nam pewność siebie. Już kilka zabiegów masażu Kobido, który stanowi skuteczną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych, nici czy botoksu, pozwoli na wypełnienie nieestetycznej linii na naszej twarzy. Każdy zabieg działa wielowymiarowo. To przede wszystkim drenaż limfatyczny, akupresura, lifting, jak również końcowa relacja. 

Profesjonalne miejsce wykonania japońskiego masażu 

By móc czerpać maksymalne efekty w pozbyciu się ze swojej twarzy lwiej zmarszczki warto oddać swoją twarz jedynie w ręce profesjonalistów. Gabinet Balanse to doskonałe miejsce, które sprosta  najbardziej wysublimowanym wymaganiom. Doświadczenie, profesjonalne podejście, maksymalne zaangażowanie, jak również stawianie zadowolenia gości gabinetu na pierwszym miejscu sprawia, że wykonywany masaż Kobido to jeden z najbardziej przyjemnych i wyczekiwanych momentów dnia.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.