Anna Tubicz

Akupunktura kosmetologiczna

Anna Tubicz

Od ponad 30 lat zgłębiam naturę człowieka- pod względem budowy, funkcji i procesów biochemicznych. Moje zainteresowania ukierunkowały moją edukację, skończyłam szkołę zdobywając dyplom analityka medycznego oraz mgr inż. Biotechnologii. Potrzeby osobiste spowodowały, że zaczęłam zdobywać wiedzę na temat holistycznego spojrzenia na zdrowie człowieka i jego dobrostan. Zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat ziół, naturalnych, starych metod wspierania zdrowia i leczenia. Moja praca stała się pasją i teraz czerpię z pokładów starosłowiańskiej wiedzy i metod, z mądrości i logiki Medycyny Chińskiej i szerzej pojętej medycyny wschodu.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Mam wielki szacunek dla natury, ale też doceniam postęp i osiągnięcia w medycynie zachodniej, dla dobra pacjenta nadal korzystam z diagnostyki w zakresach, jakie dają nam  nowoczesne technologie, a poszukiwanie przyczyn; korzenia zaburzeń szukam wykorzystując tysiące lat doświadczeń i obserwacji lekarzy wschodu.

Jestem absolwentką szkoleń dotyczących akupunktury klasycznej, diagnozy TCM, akupunktury kosmetologicznej, akupunktury weterynaryjnej. Skończyłam wiele kursów dotyczących różnych technik akupunkturowych, różnych systemów nakłuć, różnych aspektów zdrowia np. chorób ginekologicznych, obniżonej odporności, technik przeciwbólowych i wiele innych. Ukończyłam kursy hirudoterapii i larwoterapii. Ukończyłam kursy diagnozy krwi pod mikroskopem. Ukończyłam kursy dotyczące różnych praktyk w naturoterapii, masażach, stawiania baniek, konchowania uszu, masażu dźwiękiem misy tybetańskiej i wiele innych praktyk. Ukończyłam kursy z zakresu energoterapii i pracy w polu energetycznym. Studiowałam również dietetykę TCM- ponieważ żywienie to nasz codzienność – to jeden z kluczowych elementów naszego zdrowia.

Rokrocznie jestem uczestnikiem konferencji i szkoleń w temacie Medycyny Chińskiej, zdrowia, naturopraktyk, profilaktyki zdrowia.

Jestem organizatorem i wykładowcą szkoleń w zakresie zdrowia i praktyk naturalnych. Piszę artykuły edukacyjne.

Jestem zafascynowana możliwościami, jakie nam daje natura i nauka do utrzymania zdrowia i spokojnego zrównoważonego życia. Zdrowie to kondycja ciała, dobre samopoczucie, zdolność czerpania przyjemności z piękna, jakie nas otacza, równowaga i harmonia wewnętrzna.

Cenię sobie kontakt z ludźmi, którzy zjawiają się w gabinecie i podejmują wysiłek wprowadzania dobrych dla siebie zmian, co skutkuje ich dobrym samopoczuciem i moim zadowoleniem