Biorezonans na zatoki

Home 9 Terapie 9 Biorezonans 9 Biorezonans na zatoki
Stany zapalne zatok znacznie pogarszają jakość życia. Często są to schorzenia przewlekłe, które – w zależności od intensywności objawów – utrudniają codzienne funkcjonowanie, stanowiąc źródło dyskomfortu fizycznego i generując stres. Tradycyjne leczenie chorych zatok bywa żmudne i mało skuteczne, stąd warto sięgnąć po alternatywne metody terapii.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Biorezonans na zatoki – nowoczesna metoda terapeutyczna

Biorezonans kwantowy, wykonywany za pomocą sprzętu najnowszej generacji META HUNTER 4025, to nowoczesna i bezinwazyjna metoda diagnostyki oraz leczenia schorzeń zatok, alternatywna wobec terapii konwencjonalnych. Urządzenie wykorzystuje najnowszą technologię opartą na rezonansie fal elektromagnetycznych. Wysyłając impulsy do organizmu i porównując jego fizjologię z wzorcową, wykrywa wszelkie nieprawidłowości. Po zdefiniowaniu problemu zdrowotnego z zatokami sprzęt pomaga wybrać optymalną metodę terapeutyczną i najskuteczniejszy naturalny preparat wspomagający walkę z patologicznymi stanami w obrębie zatok. Biorezonans może być wykorzystywany zarówno w terapii schorzeń zatok spowodowanych przewlekłymi infekcjami wirusowymi bądź bakteryjnymi, jak i zakażeniami grzybiczymi czy pasożytniczymi. Metoda ta sprawdza się także w leczeniu patologii zatok o podłożu alergicznym.

Biorezonans na zatoki – przebieg diagnostyki i leczenia

Wdrożenie leczenia zatok metodą biorezonansu kwantowego nie wiąże się z dyskomfortem dla chorego. Pacjent poddawany diagnostyce i terapii stanów zapalnych zatok przyjmuje wygodną pozycję siedzącą, a na jego uszy nakładane są specjalne słuchawki, dzięki którym specjalista przeprowadzający zabieg może uzyskać informacje na temat kondycji zatok nosowych czy czołowych. Cała sesja terapeutyczna trwa do dwóch godzin, a cykl leczenia wymaga co najmniej kilkukrotnego powtórzenia zabiegów. Ich liczba uzależniona jest od indywidualnej odpowiedzi organizmu na terapię. Metoda biorezonansu kwantowego może być powszechnie stosowana w leczeniu zatok. Jedyne ograniczenia jej wykorzystania dotyczą pacjentów z napadami padaczkowymi, części osób ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, kobiet w ciąży oraz dzieci poniżej siódmego roku życia.

Kiedy warto skorzystać z biorezonansu na zatoki?

Biorezonans kwantowy zalecany jest wszystkim, którzy zmagają się z uciążliwymi objawami schorzeń zatok. Korzystając z tej metody terapeutycznej, można skutecznie zwalczyć nawracające bóle głowy pochodzenia zatokowego oraz zniwelować uczucie dyskomfortu w obrębie twarzy: czoła, oczodołów, policzków czy szczęk. Biorezonans kwantowy, redukując wydzielinę z zatok i udrożniając je, ułatwia oddychanie, poprawia węch oraz pomaga pozbyć się uciążliwego wrażenia wiecznie zatkanego nosa czy rozpierania jego nasady. Pozwala też zniwelować kaszel, u którego podłoża leży spływanie surowiczej wydzieliny z zatok po tylnej ścianie gardła. Jeśli zmagasz się z tego rodzaju dolegliwościami, zachęcamy do skorzystania z biorezonansu kwantowego we wrocławskim gabinecie terapii naturalnych Balanse. Tutaj pod czujnym okiem wykwalifikowanych terapeutów przeprowadzisz diagnostykę i pozbędziesz się zdrowotnego problemu z zatokami.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.