Biorezonans na odchudzanie

Home 9 Terapie 9 biorezonans 9 Biorezonans na odchudzanie

Zrzucenie zbędnych kilogramów to nie lada wyzwanie dla wielu osób. Jednocześnie wciąż wzrasta popularność mniej konwencjonalnych metod na uporanie się z problemami dotyczącymi zdrowia czy samopoczucia. Jeśli trzymanie diety i regularne ćwiczenia nie przynoszą efektów, warto wypróbować biorezonans na odchudzanie.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Co trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem odchudzania?

Otyłość i nadwaga dotyczą już ponad połowy dorosłych Polaków i przeszło 20% dzieci i młodzieży. Warto pamiętać, że jest to nie tylko problem wizualny, ale przede wszystkim zdrowotny, prowadzący do rozwoju innych groźnych chorób. Gubienie zbędnych kilogramów to proces czasochłonny, a na jego skuteczność wpływają czynniki takie jak zaburzenia funkcjonowania konkretnych narządów, metabolizmu, układu hormonalnego, a także te na tle psychicznym.

Biorezonans, a terapia odchudzająca

Biorezonans na odchudzanie składa się z kilku etapów – tylko wtedy będzie maksymalnie skuteczny. Przede wszystkim konieczna będzie diagnostyka stanu organizmu i usunięcie ewentualnych obciążeń. Następnie można rozpocząć cykle terapeutyczne obejmujące programy dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Po tym etapie następuje etap podtrzymujący. Terapia odchudzająca ma na celu zredukowanie uporczywego uczucia głodu i ochoty na słodycze, przyspieszenie metabolizmu i spalania tłuszczów, a także detoks całego organizmu. Ponadto biorezonans może pomóc w wyregulowaniu rozmaitych zaburzeń hormonalnych oraz równowagi kwasowo-zasadowej. Efektem będzie usprawnienie perystaltyki jelit i rozpadu komórek tłuszczowych.

Biorezonans a utrzymywanie zdrowej diety

Oczywiście poza samą terapią należy pamiętać o zachowywaniu zdrowej diety. Mimo świadomości na temat zdrowego odżywiania, czasami ciężko pozbyć się zachcianek, apetytu na słodycze i fast foody, dlatego terapia rezonansem najpierw pozwoli pozbyć się pasożytów i zaburzeń organizmu, co pozwala regulować apetyt i przestać popełniać błędy żywieniowe.  Wówczas będzie można zaobserwować najlepsze efekty. Warto dbać także o regularną aktywność fizyczną- co przy oczyszczonym organizmie będzie dużo łatwiejsze, wzrośnie witalność pacjenta i chęć do podejmowania wyzwań.  W czasie terapii zachodzą intensywne procesy, na skutek czego konieczne jest picie zwiększonej ilości płynów, podstawowy metabolizm to 30ml na każdy kg masy ciała, żeby zwiększyć detoksykację należy przekroczyć to minimum- czyli osoba o wadze 70kg powinna średnio wypijać ponad 2,5 litra płynów. Należy zauważyć, że do nawodnienia nie wlicza się zupa, kawa czy mocna czarna herbata. Kawa i herbata mają działanie wyciągania płynów z organizmu – co niestety działa odwrotnie do zamierzeń. . To także dobra zmiana dla funkcjonowania całego organizmu. Dodatkowe zalecenia to unikanie picia alkoholu na 24 h przed badaniem, a w dniu badania – zrezygnowanie ze spożywania mocnej kawy i herbaty.

Biorezonans na odchudzanie – Balanse

Gabinet Balanse oferuje klientom biorezonans na odchudzanie. W gabinecie wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie z grupy biorezonansów – META HUNTER 4025. Osoby chcące zrzucić wagę mają pewność, że proces odbywa się zgodnie z wiedzą współczesnej medycyny informacyjno-wibracyjnej. Badanie jest w pełni bezbolesne, a terapeuta dobiera rodzaj terapii i preparatów na podstawie uzyskanych wyników. Należy pamiętać o zdjęciu do badania biżuterii, zegarka i metalowych ozdób, nie wolno też korzystać z urządzeń elektronicznych. Najlepiej zapoznać się wcześniej także z ewentualnymi przeciwwskazaniami do badania. Jeśli dotychczasowe metody walki ze zbędnymi kilogramami zawodziły, wypróbuj biorezonans na odchudzanie w Balanse. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi uzyskasz dostęp do najlepiej dobranej do Twoich potrzeb terapii i preparatów oraz profesjonalnej opieki.

 

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.