Biorezonans na boleriozę

Home 9 Terapie 9 biorezonans 9 Biorezonans na boleriozę

Biorezonans kwantowy należy do niekonwencjonalnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, wspomagających leczenie wdrożone przez specjalistów medycyny konwencjonalnej. Technika ta jest szczególnie zalecana w diagnostyce i terapii wspomagającej leczenie boreliozy, wraz z koinfekcjami. 

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Borelioza – charakterystyka i symptomy

Borelioza, zwana również choroba z Lyme, jest schorzeniem bakteryjnym, wywoływanym przez krętek Borelia burgdorferi. Wektorami tych patogenów są najczęściej kleszcze, choć może być nim także komar,  pchła i kilka innych insektów. 

Borelioza jest groźną chorobą zakaźną, atakującą liczne układy organizmu. Po wniknięciu do wnętrza ciała, krętki, niesione przez krew,  wędrują do odległych części organizmu, w tym do stawów, ośrodkowego układu nerwowego i serca.

Pierwszym objawem boreliozy jest charakterystyczny rumień w kształcie halo. Po nim mogą nastąpić objawy grypopodobne. Może też rozwinąć się borelioza wczesna rozsiana, w postaci neuroboreliozy, zapalenia stawów lub zapalenia mięśnia sercowego.

Borelioza jest chorobą o zróżnicowanym przebiegu, cechującą się nawrotami.  Może przyjąć postać agresywną lub bezobjawową. Symptomy boreliozy są niespecyficzne, a diagnostyka może trwać latami. Szczególne problemy nastręcza wykrycie obecności bakterii borelii, a także tych wywołujących koinfekcje. Gdy zawodzą metody medycyny konwencjonalnej, badanie biorezonansu może okazać się pomocne w zidentyfikowaniu patogenów.

Wpływ biorezonansu na patogeny boreliozy 

Biorezonans kwantowy, wykonywany nowoczesnym urządzeniem – Meta Hunter 4025, jest jedną z metod medycyny alternatywnej.Technika biorezonansu wykorzystuje zjawisko elektromagnetyzmu w celach diagnostycznych i terapeutycznych. Terapia biorezonansu polega na oddziaływaniu między organizmem ludzkim, a urządzeniem emitującym fale elektromagnetyczne. Technologia ta korzysta z analizy widmowej wirowych pól magnetycznych generowanych przez organizmy żywe. Leczenie opiera się na założeniu, że każda komórka organizmu ludzkiego, ale także komórki patogenów, posiadają własny, specyficzny zakres drgań. Podczas zabiegu urządzenie emituje fale świetlne i promieniowanie podczerwone. Uzyskane informacje zwrotne porównywane są ze wzorcem i na tej podstawie identyfikowane są przyczyny zaburzeń, w tym infekcje bakteryjne. Biorezonans kwantowy dostarcza również danych pozwalających na wdrożenie właściwej terapii.

Biorezonans na boreliozę – proces terapeutyczny 

Biorezonans zalecany jest zarówno osobom w początkowym stadium choroby, jak i tym które borykają się, boreliozą już od dawna. Wierzy się, że ta technika może być wsparciem w leczeniu każdej postaci choroby, w tym neuroboreliozy. Podczas badania wykrywanych jest kilkadziesiąt różnych szczepów borelii.

Badanie biorezonansem ma na celu diagnostykę i leczenie. Metoda pozwala wykryć krętki borelii w organizmie pacjenta. Technika jest nieinwazyjna, a wyniki są dostępne natychmiast. 

Leczenie polega na emitowaniu odpowiednio dobranej, częstotliwości informacyjnej danej substancji lub preparatu. Zostaje także wdrożona terapia, np. homeopatyczna lub fitoterapia. Dzięki temu komórki krętek zostają dezaktywowane, zniszczone i wydalone z organizmu.

Zabieg wykonuje się w pozycji siedzącej. Pacjent zakład specjalne słuchawki, połączone z urządzeniem, umożliwiające skanowanie organizm za pomocą fal elektromagnetycznych. Podobnie przebiega zabieg terapeutyczny, w czasie którego wdrażane są indywidualnie dobrane procesy naprawcze.

Przeciwwskazaniem do stosowania biorezonansu jest ciąża, choroby nowotworowe i posiadanie wszczepionego rozrusznika serca. Fale elektromagnetyczne mogą zakłócić działanie rozrusznika.

Każda terapia, równie leczenie boreliozy, musi odbywać się pod nadzorem specjalisty i przebiegać zgodnie z wytycznymi. Metody leczenia dostosowywane są do ogólnego stanu pacjenta i stopnia zaawansowania choroby.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.