Biorezonans na alkoholizm

Home 9 Terapie 9 Biorezonans 9 Biorezonans na alkoholizm
Alkoholizm to bardzo poważny problem, który dotyka dużą część społeczeństwa. Walka z nim to przeważnie żmudny i długotrwały proces, jednak innowacyjne metody leczenia sprawiają, że poradzenie sobie z uzależnieniem od alkoholu nie musi być tak trudne jak kiedyś. Jedną z nich jest biorezonans. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Biorezonans na alkoholizm – co to takiego?

Problem z alkoholem dla wielu osób pozostaje tematem tabu, jednak takie podejście jest niesłuszne. Uzależnienie od napojów procentowych może nie tylko pogarszać relacje z bliskimi, ale także skutkować licznymi konsekwencjami zdrowotnymi. Leczenie farmakologiczne w przypadku alkoholizmu jest mało skuteczne, dlatego też wiele osób szuka niekonwencjonalnych metod na polepszenie swojego stanu zdrowia. Biorezonans na alkoholizm to nic innego jak metoda diagnostyczno-terapeutyczna, która jest używana zarówno do wykrywania, jak i do leczenia chorób. Przebiega ona w ten sposób, że pacjent jest połączony poprzez słuchawki do profesjonalnego aparatu diagnostycznego, który wysyła, potem odbiera i analizuje określone częstotliwości. Terapia biorezonansem pozwala wyeliminować potrzebę spożywania alkoholu, jednak aby dała zamierzone efekty, musi zostać powtórzona w co najmniej kilku sesjach.  Poprzez odpowiednie częstotliwości wysyłane  przez biorezonans usuwamy toksyny- skutki dotychczasowego nałogu, poprawiamy równowagę kwasowo zasadową i przywracamy fizjologię w pracy organizmu co sprzyja wyjściu z nałogu I zmniejsza chęć sięgania po alkohol. Odpowiednio przeprowadzona terapia biorezonansem pozwala wzmocnić organizm. Wszystko to sprawia, że pacjent poprawia swoje samopoczucie, a walka z uzależnieniem staje się znacznie prostsza.

Jak przebiega badania biorezonansem?

Badanie biorezonansem trwa około 120 minut i nie powoduje żadnego dyskomfortu. W jego trakcie pacjent zakłada specjalne słuchawki na uszy, a urządzenie skanuje organizm z wykorzystaniem dwóch bioindykatorów. Podczas wykonywania biorezonansu przez organizm badanej osoby przechodzą fale elektromagnetyczne, które pozwalają uzyskać kompleksowy obraz stanu zdrowia chorego. Po badaniu specjalista rekomenduje odpowiedni rodzaj terapii oraz zmianę stylu życia, aby jak najszybciej pokonać niechciany nałóg. Liczba godzin terapeutycznych, niezbędnych do pokonania problemu, zawsze jest ustalana indywidualnie, jednak średnio zakłada się maksymalnie 10 spotkań- wielu pacjentów odczuwa pozytywną zmianę już po pierwszym zabiegu. W większości przypadków terapia ta daje szybkie i wymierne efekty, a jej rozpoczęcie jest świetnym sposobem na skuteczną walkę z alkoholizmem. 

Przeciwwskazania do wykonania biorezonansu

Choć biorezonans ma szerokie spektrum walorów, to nie każdy może z niego korzystać. Terapia ta jest w pełni bezinwazyjna i bezpieczna, aczkolwiek u niektórych osób może być zabroniona. Biorezonans odradza się przede wszystkim ludziom zmagającym się z epilepsją. Przeciwwskazaniem do wykonania tego badania może być także wszczepiony rozrusznik serca czy niedawno przebyty zawał. W większości przypadków biorezonansu nie wykonuje się również u kobiet w ciąży oraz u dzieci, które nie ukończyły jeszcze 7 roku życia. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość świadczonych usług i zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu biorezonansu, to warto skorzystać z pomocy balanse.pl. Dzięki pomocy tej firmy biorezonans z pewnością da zamierzone skutki. 

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.