Biorezonans na alergię

Home 9 Terapie 9 Biorezonans 9 Biorezonans na alergię

Alergia to problem, który dotyczy bardzo dużej części społeczeństwa. Walka z nią jest bardzo żmudnym i trudnym procesem, jednak innowacyjne metody leczenia sprawiają, że poradzenie sobie z alergią wcale nie musi być takie trudne. Jednym z najlepszych patentów na pokonanie tego problemu jest biorezonans. 

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

W jaki sposób wykonywany jest biorezonans na alergię?

Biorezonans na alergię jest wykonywany z użyciem specjalistycznego sprzętu, który działa na odpowiedniej częstotliwości, umożliwiającej wykrycie wszelkich nieprawidłowości w organizmie. Na podstawie odczytów u pacjenta specjalista może określić rodzaj oraz miejsce występowania określonych zaburzeń. Profesjonalny sprzęt wykorzystywany do biorezonansu ma wgląd nie tylko do tkanek czy komórek, ale także do pojedynczych chromosomów. Sprawia to, że metoda ta jest niebywale skuteczna. 

Jeśli pacjent zostanie prawidłowo zdiagnozowany, to może zostać poddany terapii naprawczej i tzw. odczulaniu. Po wybraniu rodzaju terapii wysyłana jest częstotliwość informacyjna danego preparatu, która pomaga rozwiązać problem zdrowotny. Samo badanie trwa maksymalnie 120 minut i jest zupełnie bezbolesne. Wszystkie fale elektromagnetyczne, które przechodzą przez organizm człowieka w trakcie biorezonansu, są bezpieczne i nie powodują niechcianych reperkusji zdrowotnych. Badanie to w większości przypadków wykonuje się w pozycji siedzącej. 

Przygotowanie do biorezonansu na alergię i potencjalne przeciwwskazania

Biorezonans to bezpieczne i bezinwazyjne badanie, jednak aby dał zamierzone efekty, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie. Przede wszystkim istotne jest, aby w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem badania nie spożywać alkoholu ani mocnej kawy. Równocześnie ważne jest, aby właściwie nawodnić organizmu – dzięki temu badanie będzie wiarygodne i zgodne z rzeczywistością. Ostatni posiłek przed biorezonansem najlepiej zjeść nie później niż dwie godziny przed rozpoczęciem badania. W jego trakcie nie można mieć założonego zegarka ani żadnej biżuterii. 

Choć biorezonans na alergię ma szerokie spektrum walorów, to nie w każdym przypadku można go wykonać. Badanie to jest odradzane przede wszystkim dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 7 roku życia. Biorezonans nie może być również wykonywany u osób, które cierpią na poważne choroby np. epilepsję. Badanie to nie jest także rekomendowane dla kobiet w ciąży. 

Biorezonans na alergię – czemu warto się na niego zdecydować?

Standardowe metody diagnozowania i leczenia alergii coraz częściej okazują się zawodne. Nawracające uczulenia sprawiają, że czerpanie pełnej satysfakcji z życia może być znacząco utrudnione. Jeżeli zależy Ci na poprawieniu komfortu swojego życia i sprawieniu, że uporanie się z alergią stanie się o wiele prostsze, warto zdecydować się na niekonwencjonalne metody leczenia. Biorezonans jest wykonywany z użyciem najnowszego sprzętu, który pozwala na badanie z niesamowitą dokładnością i precyzją. Sprawia to, że zdecydowanie się na niego niemal zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i postaw na biorezonans na alergię już dziś, a przekonasz się, że poprawa kondycji zdrowotnej może być banalnie prosta.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.