Hirudoterapia na wątrobę

Home 9 Terapie 9 Hirudoterapia 9 Hirudoterapia na wątrobę

Hirudoterapia jako metoda leczenia chorób wątroby była znana i stosowana od wieków, dlatego nie jesteśmy zaskoczeni powrotem ludzi do naturalnych metod leczenia i dbania o swoje zdrowie z zastosowaniem tej metody. Pijawki lecznicze na wątrobę zastosowane do nieinwazyjnej metody oczyszczania wątroby pozwalają na powrót do równowagi całego organizmu i pozbycia się toksyn zaburzających prawidłowe działanie naszego organizmu. Z tego powodu leczenie wątroby za pomocą pijawek przeżywa swój renesans i sprawdza się w wielu dolegliwościach.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.

Wątroba- laboratorium organizmu

Nie bez przyczyny wątroba jest nazywana laboratorium organizmu, gdyż w niej zachodzą najważniejsze przemiany metaboliczne, oraz procesy neutralizujące toksyny. Z tego też powodu hirudoterapia w leczeniu problemów z wątrobą służy do przywrócenia prawidłowego jej działania, powrotu do ponownego kompleksowego i wydolnego oczyszczania organizmu z toksyn, jakie zachodzą w tym organie. Pod wpływem zastosowania hirudoterapii na wątrobie, naczynia krwionośne się rozszerzają, co przyczynia się do lepszego ukrwienia wątroby, a czego konsekwencją jest polepszenie jej pracy. Wiąże się to także z lepszą wydolnością do metabolizmu i oczyszczania organizmu ze zbędnych i szkodliwych odpadów procesów zachodzących w organizmie.

Choroby wątroby- alternatywne leczenie

Pijawka nie jest panaceum na wszystkie dolegliwości, ale w odczuwalny sposób może się przyczynić do lepszego funkcjonowania i poprawy zdrowia. Hirudoterapia jako alternatywa dla leczenia chorób wątroby może być jedną z możliwości wyboru, niewykluczającej terapii lekowej lub operacyjnej. Leczenie wątroby za pomocą pijawek wspomaga inne terapie, łagodzi objawy chorobowe, wprowadza do organizmu hirudynę i inne cenne związki zawarte w ślinie pijawki. Nie bez znaczenia jest wpływ niewydolnej wątroby na procesy odchudzania i dobrego samopoczucia, dlatego zastosowanie hirudoterapii w leczeniu chorób wątroby reguluje gospodarkę tłuszczową, co ma fundamentalne znaczenie przy redukcji nadwagi. Hirudoterapia w leczeniu chorób wątroby walnie przyczynia się do regeneracji i detoksykacji tego ważnego organu, który jest odpowiedzialny za wiele funkcji i musi sprawnie działać przez całe nasze życie.

Idealny moment na rozpoczęcia zabiegów

Nieustannie i w oparciu o nowe odkrycia naukowe w dziedzinie hirudoterapii poszerzamy naszą wiedzę i zakres nowych terapii dostępnych w Gabinecie Balanse. Pomożemy ci przejść przez leczenie pijawkami wątroby w sposób komfortowy i dostosowany do twoich wymagań i potrzeb. Nie lekceważymy w naszej pracy dobrostanu fizycznego, jak i duchowego, co przekłada się na korelacje pomiędzy wiedzą i praktyką. Hirudoterapia ma szerokie spektrum zastosowania w wielu terapiach i dolegliwościach, z tego powodu idealnym momentem na rozpoczęcie zabiegów nie muszą być pierwsze objawy chorobowe, ale może być już zastosowana na etapie profilaktyki i metod upiększania ciała oraz hamowania procesów starzenia skóry. Dbanie o zdrowie i zastosowanie naturalnych metod do jego utrzymania to zdecydowanie sprawa pilna i niecierpiąca zwłoki, w związku z tym już dzisiaj odwiedź nasz gabinet.

Umów się na wizytę

Zapraszamy na konsultację.